Мороз Василь Гаврилович - кандидат у депутати до міської Ради від виборчого округу № 9

- 16.10.2010 09:06
Мороз    Василь Гаврилович - кандидат у депутати до міської  Ради від  виборчого   округу  № 9

  ЄДНІСТЬ,  МУДРІСТЬ,  ДОСВІД!

 Від партії

 

  Є

  Д

  Н

  І

  С

  Т

  Ь

             МОРОЗ

  ВАСИЛЬ  ГАВРИЛОВИЧ

кандидат у депутати до міської  Ради

від  Вашого   виборчого   округу  № 9

(по списку для голосування на 10-ій позиції)

Уроженець с.Валява, Кіцманського району, 25.07.1939 р.н. Випускник Чернівецького будівельного технікуму, Київського автодорожного  інституту. Одружений. Два сина -

професіонали-будівельники. Онуки також навчаються в будівельних закладах.

Майже половина мешканців міста знають мене по співпраці на будівництві різних об'єктів, які

мають неабияке значення для Чернівчан. Перелік зведених будов не вмістяться на 1 сторінці. Тільки за останній період зведено більше 20 житлових будинків і передано для проживання 905 квартир покращеного планування.

           В «Чернівціжитлобуді»  та дочірних підприємствах працюють високо професійні працівники. Організовують весь будівельний процес два моїх сина: Василь та Володимир, які всім своїм «єством» віддані будівництву, беззавітно люблять свою професію.

           Місту потрібно оновлення, тобто депутати-професіонали з досвідом, які вже немало зробили для нашого міста і які горять бажанням на ділі, а не на словах та обіцянках трудитись для покращення стану доріг, під'здів, водопровідних та каналізаційних мереж, розбудови міста, будівництва соціального житла, утвердження прийнятних тарифів по оплаті комунальних та транспортних послуг.

          Якщо буду обраний депутатом міської Ради, то зобов'язуюсь домогтися:

1.      Прийняття міської програми будівництва соціального житла.  Зведення соціального житла невеликих розмірів, але зручне для проживання.

2.      Розробки програми ремонту міських доріг та міжбудинкових проїздів.

      3.  Разом з громадськістю розробити та затвердити програму розбудови міста.

          Тому і вирішив дати згоду на балотування в депутати і звернутись до Вас з проханням надати свої пропозиції, свої побажання з тим, щоб їх перетворити в життя будучи на депутатській ниві. Тим більше, що я живу серед Вас за адресою пров.Ентузіастів, 2.

           Я все життя  дотримуюсь даного слова, обіцянки.

           Прошу Вас проголосувати за нашого мера Федорука М.Т.,  за список кандидатів від партії «Єдність» ( № 12)   та мою кандидатуру в мажоритарному окрузі  (по списку 10-й).

           Думаю,  що професіоналізм, мудрість, досвід, самовіддача завжди переможе!

З пошаною,

Генеральний директор ТзОВ БФ «Чернівціжитлобуд»

Заслужений будівельник України

Почесний громадянин м.Чернівці                                                                       В.Г.Мороз

 

P.S.    Ваші  пропозиції та звертання, щодо покращення житла в нашому окрузі подані за адресою пров.Індустріальний, 2 (для Мороза В.Г.)  я уважно вивчу, узагальню і зроблю програму дій, з якою Вас ознайомлю.


Ключові слова: кандидати від Єдності Чернівці

Коментарі (1)
За права громадян | 20.05.2011
Звертатися потрібно саме до цієї людини!

Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

НБУ ввів нові правила карткових переказів Національний банк України оголосив про масштабні зміни у сфері
- 01.10.2025 15:41
Трагедія в Одесі: злива забрала життя цілої родини Це один із найстрашніших випадків, які ми
- 01.10.2025 12:58
Как получить дубликат диплома о высшем образовании в Украине Потерять диплом или приложение к нему – неприятная ситуация
- 01.10.2025 12:28
Як отримати дублікат диплома про вищу освіту в Україні Втратити диплом чи додаток до нього — неприємна ситуація
- 01.10.2025 12:12
Ешлі Сент-Клер запускає подкаст на тлі загрози виселення та боротьби за опікунство з Ілоном Маском Подкастинг може стати найкращим виходом, коли татусь-мільярдер припиняє...
- 01.10.2025 11:47
Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32

Всі новини