Підприємці пікетують Верховну Раду

- 08.10.2010 09:30
Підприємці пікетують Верховну Раду

Підприємці з Києва, Сум, Запоріжжя і Дніпропетровська пікетували Верховну Раду, протестуючи проти ухвалення урядового проекту Податкового кодексу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі громадської кампанії "Новий громадянин", вимоги мітингувальників були оформлені в "Резолюції мітингу-протесту проти ухвалення Податкового кодексу, знищення спрощеної системи оподаткування та цілеспрямованого знищення малого бізнесу в Україні". Це звернення було адресоване Президентові Віктору Януковичу, Прем'єр-міністру Миколі Азарову, Голові Верховної Ради Володимиру Литвину, голові Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Леоніду Козаченко, а також засобам масової інформації.

У резолюції протестуючі не тільки вимагали відкликати проект Податкового кодексу з парламенту, але і також висловили негативне ставлення до закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Зокрема, вони вимагали, щоб єдиний соціальний внесок не перевищував 20% від мінімальної заробітної плати. Підприємці наголошували, що вже почалися масове скорочення підприємницької активності і зростання армії безробітних.

Підприємці висловили недовіру уряду М. Азарова і вимагають його відставки, а заодно і відставки голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського.

На підтримку своїх вимог підприємці оголосили голодування. Зокрема, з 4 жовтня під стінами Верховної Ради голодують представники Запорізького союзу підприємців "Ніка".

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні урядовий проект Податкового кодексу України. За ухвалення документа проголосували 258 народних депутатів.

Джерело: /fundmarket.ua


Ключові слова: голодування за налоговий кодекс

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Топ новин за сьогодні: головні події дня в Україні та світі Україна продовжує стримувати
- 16.04.2026 17:33
Космос готує сюрприз: рекордне затемнення, якого не було в історії Світ порине у темряву на 7 хвилин: унікальне затемнення, на яке чекали тисячоліття
- 16.04.2026 16:51
Як оцифрувати трудову книжку самостійно та уникнути типових помилок Оцифрування трудової книжки — це важливий етап
- 16.04.2026 16:33
Космос готовит сюрприз: рекордное затмение, которого не было в истории Человечество станет свидетелем уникального затмения
- 16.04.2026 13:53
Секреты ракет КНДР: эксперты раскрыли, чем именно Россия бьет по Украине Необычная конструкция и происхождение
- 16.04.2026 12:27
Секрети ракет КНДР: експерти розкрили, чим саме Росія б’є по Україні Фахівці проаналізували уламки північнокорейських ракет, які
- 16.04.2026 12:21
Головні події Чернівців сьогодні: огляд подій від топ порталу регіону Платинова Буковина Останні дні у Чернівцях демонструють поєднання викликів і розвитку.
- 15.04.2026 16:38

Всі новини