Мінтрансзв’язку готує приватизацію столичного автовокзалу

- 07.10.2010 10:00
Мінтрансзв’язку готує приватизацію столичного автовокзалу


Як повідомили першому чернівецькому незалежному інформаційному агентству ЗАН у прес- центрі Мінтрансзв’язку, це відомство готує передачу до управління Фонду державного майна України державного підприємства «Київпассервіс» для подальшої його приватизації. Це спрямовано на виконання завдання Президента України Віктора Януковича, озвученого при вступі на посаду, про те, що упродовж п’яти років Україна має завершити приватизацію державного майна, за виключенням підприємств, що мають для держави стратегічне значення.
Логіка передачі ДП «Київпассерсвіс» до приватного власника полягає у тому, що згідно з результатами проведеної інвентаризації підприємств транспортної галузі, держава на сьогоднішній день виявилась неефективним власником цього підприємства: за економічними показниками ДП «Київпассерсвіс» нині працює не на 100% свого потенціалу і є монополістом у сфері пасажирських автоперевезень.
Позиція Мінтрансзв’язку полягає у необхідності створення ринку автостанційних послуг і розвитку конкурентного середовища серед автостанцій. Адже на сьогоднішній день перевізники, що займаються наданням послуг з пасажирських автоперевезень, страждають від монопольного становища автостанцій та їхнього тарифного свавілля (майже 30% вартості квитка на сьогодні складає вартість автостанційних послуг), що є для них невигідним.
На врегулювання даної проблеми Мінтрансзв’язку розробило наказ «Про затвердження Порядку державного регулювання діяльності автостанцій», яким встановлюються умови відкриття та закриття автостанцій, вимоги до проведення їх атестації, визначення розміру автостанційного збору та впорядковуються взаємовідносини між автостанціями, автомобільними перевізниками і органами влади.
Враховуючи вимогу Закону України «Про автомобільний транспорт» про те, що пасажирські перевезення в Україні можуть здійснюватися тільки від автостанції до автостанції, Мінтрансзв’язку своїм наказом, що на цей час проходить погодження у Міністерстві юстиції України, передбачило можливість відкриття альтернативних автостанцій, що сприятиме розвитку конкурентного середовища та зниженню ціноутворення на пасажирські автомобільні перевезення. «Політика Мінтрансзв’язку є консолідованою з політикою Президента України - державне майно має бути приватизовано», - наголосив заступник Міністра транспорту та зв’язку України Олексій Баранов. За його словами, майже всі підприємства різних галузей транспорту, що входять до сфери управління Мінтрансзв’язку, за виключенням об’єктів стратегічного значення, будуть приватизовані.
Завданням нового власника для потенційних інвесторів Мінтрансзв’язку визначило збереження профілю підприємства та його розвиток і модернізацію. Інші можливі умови приватизації будуть розроблені окремо під час роботи спільної робочої групи фахівців Мінтрансзв’язку та Фонду державного майна України, що розпочинає свою роботу.
Нагадаємо, Київпассервіс скоротив чистий прибуток в 2009 році на 17,42% порівняно з 2008 роком - до 294 тис. грн., чистий дохід - на 10,37% (до 20,863 млн. грн.).Ключові слова: приватизація автовокзалу Київ

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Землю вернулись трое астронавтов МКС После 139 дней, проведенных в космосе на борту Международной космической станции, трое астронавтов совершили успешную посадку в Казахстане.
- 14.12.2017 11:59
За елітні авто чернівчани сплатили 767 тис грн податку Упродовж одинадцяти місяців цього року власники дорогих автомобілів – юридичні та фізичні особи сплатили
- 14.12.2017 11:36
В Канаде потерпел крушение пассажирский самолет В провинции Саскачеван в Канаде прроизошло крушение пассажирского самолета авиакомпании West Wind Aviation с 25 людьми на борту, среди которых
- 14.12.2017 11:14
В США неизвестный оплатил рождественские подарки для 200 семей Один из покупателей супермаркета Walmart в штате Пенсильвания в США провел акцию небывалой щедрости -
- 14.12.2017 10:42
Зимние каникулы 2017-2018 в Черновцах В Черновицкой области, как и в целом по Украине, учебный год делится условно на четыре четверти, после каждой следуют каникулы.
- 14.12.2017 10:13
Большинство людей страдает от дефицита витамина В12 Такие цифры настораживают, поскольку данный витамин очень важен для обмена веществ, для здоровья клеток крови и нервной системы.
- 14.12.2017 09:26
Программа на Новый год 2018 в городе Черновцы Программу на новогодне-рождественских праздников в Черновцах озвучили в Черновицком городском совете.
- 14.12.2017 09:08
Где взять на прокат в Черновцах праздничный или карнавальный костюм? ФОТО Клиенты также могут заказать понравившуюся модель наряда из каталога для индивидуального пошива...
- 13.12.2017 18:06
Где отпраздновать Новый год 2018 в Черновцах? Новогодняя ночь - это праздник чудес, когда все мы спешим загадать самые сокровенные желания. Где и как провести новогоднюю ночь 2018, а главное — с кем
- 13.12.2017 17:08
Виновница харьковского ДТП признала свою вину Виновница смертельно ДТП в Харькове Елена Зайцева, которая за рулем авто марки Lexus въехала в толпу пешеходов, признала свою вину.
- 13.12.2017 13:32

Всі новини