На Буковині хлопчика віком рік та три місяці понад 5 годин шукала міліція
- 27.09.2010 18:32
24 вересня близько 13 години в чергову частину Сторожинецького РВ УМВС України в Чернівецькій області надійшло повідомлення по телефону від 56-річного жителя райцентру в якому він сповістив про те, що о в селі Старі Бросківці Сторожинецького району у нього пропав малолітній онук Денис, якому всього рік і три місяці..
Виїхавши на місце події працівники Сторожинецького райвідділу міліції встановлено, що 29-ріна мати дитини, близько 10 години разом зі своїм батьком, сестрою та двома малолітніми дітьми підводою поїхали в с. Старі Бросківці на дачну ділянку. Під час проведення господарських робіт на ділянці малолітні діти знаходились біля своєї матері. Близько 11:30 мати взяла своїх дітей і пішла до будинку приготувати обід. Готуючи обід вона вийшла до сусідки залишивши при цьому своїх малолітніх дітей, хлопчиків віком 3,5 роки та 1 рік та 3 місця гратися на подвір’ї біля будинку. Повернувшись через 10 хвилин до будинку мати виявила відсутність на подвір’ї господарства свого молодшого сина Дениса. Після чого власними сила почала займатися пошуками дитини, які позитивного результату не дали, і тільки тоді було повідомлено до районного відділу міліції про зникнення.
На дане повідомлення керівництвом райвідділу було організовано оперативний виїзд слідчо-оперативної групи на місце події та по тривозі був піднятий увесь особовий склад райвідділу, який одразу був направлений в село Старі Бросківці для пошуків однорічного Дениса разом із кінологічною службою УМВС. Крім того, було одразу проінформовано керівництво УМВС України в Чернівецькій області, які також виїхали на місце події.
Пошуки дитини значно ускладнювало те, що не було відомо в якому напрямку пішла дитина, а сам будинок знаходиться серед лісового масиву та стоїть на пагорбі. Окрім того неподалік від будинку знаходяться два озера, до того ж вже вечоріло, і за настання ночі було б важче продовжувати пошуки.
В ході прочісування села, а саме лісу, пасовиськ та городніх ділянок, близько 18 години, на відстані 2-х кілометрів від будинку, на пасовиську для корів, дільничний інспектор міліції Сторожинецького райвідділу міліції лейтенант міліції Григорій Миронюк знайшов маленького Дениса, який сидів на землі біля корів. Хлопчик був трохи забруднений та переляканий, але побачивши працівника міліції одразу попросився до нього на руки. Після чого дільничний інспектор міліції повернув дитину матері, яка плакала від щастя та подякувала всім людям, які приймали участь в пошуках її маленького синочка. Дільничний інспектор міліції Григорій Миронюк за це був заохочений начальником УМВС України в Чернівецькій області Миколою Харабарою.
Джерело: Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чер
Коментарі (0)
Другие новости:
Что такое конвергенция у невропатолога? И что значит замедленная Конвергенция?
Конвергенция у невропатолога на приеме
- 09.05.2026 12:42
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу
Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
У Чорнобильській зоні пожежі: яка загроза радіації для Києва та України? розбираємо докладно!
Чому пожежа поширюється так швидко?
- 09.05.2026 11:37
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня
Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня
Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано
Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору
Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46
.jpg)