Як організують торгівлю на день міста у Чернівцях? Правила

- 24.09.2010 15:06
Як організують торгівлю на день міста у Чернівцях? Правила

План заходів до дня міста Чернівців - 2010 >>>

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


Про організацію виїзної (виносної) торгівлі з нагоди святкування Дня міста Чернівців в 2010 році
(Делеговані повноваження)

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації торговельного обслуговування мешканців і гостей міста у дні проведення святкових заходів з нагоди Дня міста Чернівців:


1. Запропонувати суб’єктам господарювання всіх форм власності, у підпорядкуванні яких є заклади торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг:
1.1. До 30.09.2010 року провести святкове тематичне оформлення вітрин закладів, забезпечити належний санітарний стан на прилеглих до них територіях.
1.2. Організувати 2-3 жовтня 2010року виїзну (виносну) роздрібну торгівлю у місцях проведення святкових заходів на площах Соборній, Центральній, Театральній, Філармонії і Турецької криниці, вулиці О.Кобилянської за умови отримання інформацій про внесення виїзних (виносних) пунктів продажу в базу даних міста Чернівців та встановлення зручного для населення режиму їх роботи, забезпечивши:
- наявність широкого асортименту продукції ресторанного господарства, напоїв, кондитерських і хлібобулочних виробів, сувенірної та друкованої продукції;
- представлення різноманітних страв національних кухонь;
- високий рівень обслуговування мешканців і гостей міста;
- додержання правил торгівлі та санітарно-епідеміологічних вимог.
2. Дозволити суб’єктам господарювання, які організують виїзну (виносну) торгівлю 2-3 жовтня 2010 року, використовувати у місцях її проведення, як виняток, ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, торгові патенти і товарно-касові книги об’єктів, від яких здійснюватиметься торгівля.
3. Заборонити суб’єктам господарювання реалізацію алкогольних та прохолоджуючих напоїв у скляній тарі 2-3 жовтня 2010 року у місцях виїзної (виносної) торгівлі, закладах торгівлі і ресторанного господарства, які розташовані на площах міста та прилеглих до них вулицях, під час проведення масових святкових заходів.
4. Управлінню розвитку споживчого ринку департаменту економіки міської ради (Крамаренко Є.В.) видати суб’єктам господарювання, які звернулися із заявами, на 2-3 жовтня 2010 року безкоштовні інформації про внесення в базу даних міста Чернівців виїзних (виносних) пунктів продажу та встановлення зручного для населення режиму їх роботи відповідно до п.3.4. «Положення про збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг», затвердженого рішенням 30 сесії міської ради IV скликання від 24.02.2005року № 661.
5. Створити належні умови для проведення 25.09.2010 року осіннього сільськогосподарського ярмарку на вул.Ентузіастів (ділянка від вул.Головної до пров.Ентузіастів):
5.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Ринок Головний» (Борсук А.С.) забезпечити рекламно-інформаційне оформлення ярмарку, належний санітарний стан на визначеній ділянці, надання при потребі учасникам ярмарку столів та підключення холодильного обладнання до мережі електроживлення ринку.
5.2. Управлінню ДАІ УМВС України в Чернівецькій області (Доголіч І.В.) організувати 25.09.2010 року з 07 до 16 години часткове обмеження руху транспорту по вул.Ентузіастів на ділянці від вул.Головної до пров.Ентузіастів.
6. Начальникам Шевченківського (Албулеса Ю.М.), Першотравневого (Юрку Г.В.), Садгірського (Ратушенко С.М.) РВ УМВС України в Чернівецькій області забезпечити громадський порядок і дотримання правил торгівлі у місцях здійснення виїзної (виносної) роздрібної торгівлі, виявлення та припинення фактів провадження торговельної діяльності під час проведення святкових заходів без інформацій про внесення виїзних (виносних) пунктів продажу в базу даних міста Чернівців.
7. Відділу інформації міської ради (Вишневська І.М.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на директора департаменту економіки міської ради Степанчук Г.Я.

 


Міський голова М.ФедорукДжерело: Прес-центр міської ради Чернівців


Ключові слова: правила торгівлі у Черніцяхх

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40
В Черновцы везут новогоднюю елку По словам начальника Треста зеленого хозяйства в Черновцах Александр Брязкало, главная елка города уже на пути в Черновцы.
- 08.12.2017 15:56
Украина закрепилась на 8-м месте рейтинга УЕФА В таблице коэффициентов УЕФА Украина смогла улучшить свои позиции благодаря удачным выступлениям в еврокубковых турнирах этого сезона.
- 08.12.2017 14:59
Ученики колледжей и ПТУ будут сдавать ЗНО В Украине для учеников колледжей и профессионально-технических училищ будут вводиться новые правила - государственная итоговая аттестация
- 08.12.2017 13:55
Сыр помогает защититься от инфаркта Такой продукт, как сыр, последние несколько лет диетологи отмечают своим вниманием и советуют включать в рацион. Недавно ученые Китая и Нидерландов провели
- 08.12.2017 12:20
Боевики обстреляли село под Мариуполем Боевики 6 декабря осуществили обстрел позиций сил АТО на Донбассе. Под огонь террористов попал населенный пункт Водяное, который
- 08.12.2017 12:01
Виновника смертельного ДТП в Вижнице посадили на 4 года Водителю авто марки Volkswagen Golf, который в июле нынешнего года стал виновником ДТП в Вижнице со смертельным исходом
- 08.12.2017 11:42
Стороны готовы ко второму этапу переговоров по Брекситу Прогресс в переговорах о выходе Великобритании из Европейского Союза в Еврокомиссии признали достаточным, в связи с чем было решено переходить к следующей
- 08.12.2017 10:31
Способи для отримання інформації про доходи Чернівецька ОДПІ нагадує платникам, що отримати інформацію про отримані доходи можна двома способами: по
- 08.12.2017 09:49
На Сторожинеччині затримали браконьєрів Займаючись протиправною діяльністю неподалік державного кордону, правопорушники також наражали на небезпеку прикордонників, односельців
- 08.12.2017 09:13

Всі новини