Щомісяця абоненти МТС обмінюють близько 200 мільйонів бонусів

- 23.09.2010 19:20
Щомісяця абоненти МТС обмінюють близько 200 мільйонів бонусів

 

З січня 2010 року абонентам МТС Передплата було надано 488 млн. бонусів. За рік програмою лояльності «МТС Бонус» скористалося понад 1 млн. абонентів, які замовили більше 2 млн. подарунків.

Щомісяця абоненти МТС Передплата обмінюють приблизно 49 млн. бонусів, і отримують 167 тис. подарунків. Найбільшою популярністю серед абонентів передоплати користується обмін бонусів на поповнення рахунку.

У середньому за місяць контрактні абоненти МТС обмінюють близько 144 млн. бонусів:
• 55% учасників програми обмінюють бонуси на послуги зв'язку: додаткові хвилини, SМS, ММS;
• 25% абонентів обмінюють бонуси на ваучери поповнення рахунку;
• 10% замовляють знижки на телефони;
• 9% замовляють ваучери від партнерів МТС (знижки в ресторанах, ваучери в кінотеатри та інше)

Активність абонентів традиційно зростає в новорічні свята – в цей час кількість обмінів збільшується в 2-2,5 рази.

З початку 2010 року контрактні абоненти МТС замовили близько 625 тис. подарунків.

Про програму «МТС бонус»

Абоненти «МТС Україна» можуть накопичувати бонуси за користування послугами зв'язку. Контрактні абоненти отримують бонуси залежно від суми рахунку за місяць.

Для абонентів Передплати, що беруть участь в програмі, бонуси нараховуються за поповнення рахунку. Чим більше сума поповнення рахунку і чим довше абонент у мережі МТС – тим більше бонусів йому буде нараховано. Можливість участі у програмі лояльності залежить від тарифу, яким користується абонент та від регіону його перебування.

У рамках програми можна обмінювати накопичені бонуси на подарунки від МТС (безкоштовні хвилини, SMS, MMS, GPRS WAP, стартові пакети, ваучери поповнення рахунку, знижки на мобільні термінали та модеми) або подарунки від партнерів (ваучери на подорожі, прокат автомобілів, квитки в кіно, підписку на журнали, знижки в ресторанах).

Для обміну бонусів на партнерські подарунки (ваучери на відвідування кінотеатру, підписка на різні журнали та таке інше) абонентам необхідно пройти попередню реєстрацію на сайті МТС (пункт «МТС Реєстрація» у розділі «Програма Лояльності»).

Детальніше про програму «МТС Бонус» можна дізнатися на сайті оператора за прямим посиланням http://www.mts.com.ua/ukr/about_my_mts.php, за телефоном 111 або в будь-якому фірмовому магазині МТС.

 

 

 

***
За додатковою інформацією звертайтесь:

Влад Войтович
Відділ зв’язків з громадськістю
«МТС Україна»
тел.: +380 50 1103134
e-mail: vvoitovich@mts.com.ua

***

Мережа ПрАТ «МТС Україна» охоплює більше 97% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 17,71 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2009 рік склав 8,2 млрд. грн.
***
«МТС Україна» є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) найбільшого оператора мобільного зв'язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями, МТС обслуговує понад 99,21 мільйона абонентів. Населення 82 регіонів Росії а також Вірменії, Білорусії, України, Узбекистану и Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає більше 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом "MBT".

Бренд МТС вартістю $9,7 мільярдів третій рік поспіль визнається найдорожчим російським брендом згідно з рейтингом BRANDZ™, опублікованим Financial Times і провідним міжнародним дослідницьким агентством Millward Brown. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.

***
Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів Компанії відповідно до положень Законодавчого акту США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова «очікується», «оцінюється», «має намір», «буде», «міг би» або інші схожі вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українському ринку та країнах СНД, коливання котирувань акцій, управління фінансовими ризиками, а також поява інших факторів ризику.Ключові слова: бонуси від МТС

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Перестрелка в Одессе 19 01 2018. Есть жертвы В Одессе в переулке между улицами Старопортофранковской и Новосельского, где располагаются жилые дома, произошла перестрелка, в результате которой были ранены люди. Также сообщается о погибших.
- 19.01.2018 16:31
Зимние каникулы в ЧНУ продлили до 12 февраля По заявлению проректора Черновицкого национального университета имени Юрия Федьковича Романа Петришина, зимние каникулы для студентов ЧНУ
- 19.01.2018 15:56
На Донбассе резко ухудшилась ситуация с безопасностью - ОБСЕ Наблюдатели специальной мониторинговой миссии Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе фиксируют увеличение количества нарушения режима тишины на Донбассе за неделю на 70%. Об этом сообщил первый замес
- 19.01.2018 15:22
На праздник в музее под открытым небом организуют дополнительный транспорт В Черновцах в ближайшее воскресенье, 21 января, состоится праздник "От Рождества Христова до Иордана", основанный на зимних обрядах и традициях.
- 19.01.2018 14:40
В Украине обнаружили крупное месторождение золота Крупные золоторудные запасы были обнаружены на Закарпатье. Эксперты отмечают - в обнаруженном месторождении может быть более двух тонн
- 19.01.2018 14:07
Из-за ухудшения погоды Черкассы остались без воды Осложнение погодных условий в Украине привело к обесточиванию насосной станции коммунального предприятия Черкассыводоканал. По этой причине Черкассы остались без водоснабжения, как информируют представители
- 19.01.2018 13:29
В Черновцах верующие праздную Крещение Праздник Крещения или Богоявления Господнего отмечается ежегодно 19 января православными христианами и греко-католиками. Также этот праздник известен как Иордан.
- 19.01.2018 11:58
На Земле три дня будет бушевать магнитная буря Мощная вспышка на поверхности Солнца имела место утром 18 января. Так, уже сегодня, 19 января на Земле будут господствовать магнитные бури, которые не самым лучшим образом скажутся на самочувствии людей в течен
- 19.01.2018 11:24
Гибель человечества может наступить через несколько столетий Результаты совместных исследований ученых из США и Великобритании свидетельствуют о том, что жизнь на Земле исчезнет через несколько столетий по причине кл
- 19.01.2018 11:16
Сегодня в суде оспорят жалобу Саакашвили Жалоба прокуратуры на решение Печерского суда освободить лидера партии "Рух новых сил" Михаила Саакашвили будет сегодня рассмотрена в суде.
- 19.01.2018 10:34

Всі новини