Які страхові компанії в Україні найбільш клієнтоорієнтовані?

- 23.09.2010 12:26
Які страхові компанії в Україні найбільш клієнтоорієнтовані?

Визначені найбільш клієнтоорієнтовані компаніі у сфері страхування майна

Як повідомили Платиновій Буковині у рейтинговому агентстві «Кредит-Рейтинг», було підведено підсумки дослідження «Найбільш клієнтоорієнтовані страхові компанії у сфері страхування майна», яке проводилося з метою підвищення поінформованості потенційних страхувальників про найбільш типові умови страхових договорів для полегшення процесу вибору страхової компанії. За результатами був створений ренкінг клієнтоорієнтованості та визначені компанії, які пропонують найбільш вигідні для страхувальників умови.
В процесі дослідження було проаналізовано страхові продукти 21 ризикової компанії. Збір інформації для порівняння умов страхових продуктів різних компаній проводився за допомогою анкетування страховиків, які висловили готовність взяти участь у дослідженні. Достовірність отриманої інформації перевірялася шляхом зіставлення її з даними відкритих джерел, а також за допомогою аналізу умов страхування, які пропонуються компаніями потенційним страхувальникам в процесі проведення попередніх переговорів.
Найбільш клієнтоорієнтованими компаніями в страхуванні майна виявилися: страхове товариство «Іллічівське» (1-а позиція), СК «Аско-Донбас Північний» (2-а позиція) і компанія «ВУСО» (3-я позиція). Вони продемонстрували лояльну тарифну політику, мінімум обмежень на суми виплат за застрахованим майном, прозору процедуру врегулювання страхових випадків, а також передбачили в умовах страхування низку додаткових послуг.
Агентство відзначило наявність досить великого числа обмежень за договорами страхування. Перелік різних видів безумовних виключень, що зустрічаються в договорах компаній, складається із 39 пунктів. До числа найбільш поширених входять: порушення правил пожежної безпеки, використання майна в несправному стані або не за призначенням, псування майна тваринами, проведення ремонтно-будівельних робіт в застрахованому приміщенні, природне осідання нового будинку. Крім цього, існує ще низка обмежень, що стосуються умов зберігання та наявності документів на майно, яке знаходиться в квартирі, а також ліміти на різні види виплат.
За словами директора Департаменту розвитку методології та перспективних досліджень агентства «Кредит-Рейтинг» Диляри Мустафаєвої, на даний момент у більшості пересічних громадян вибір страхової компанії викликає певні ускладнення. Це пов'язано як з недостатньою прозорістю ринку в цілому, так і з відсутністю у потенційних клієнтів страхових компаній практичного досвіду аналізу умов договорів страхування. При укладанні договору, клієнти орієнтуються в основному на тариф і недостатньо уважно вивчають умови страхування. З цієї причини, в процесі дії договору, вони дуже часто не дотримуються всіх умов, при настанні страхової події порушують процедуру врегулювання, а в результаті, при виникненні обґрунтованих проблем із отриманням страхового відшкодування, пред'являють претензії до страхової компанії.
Агентство має намір продовжувати практику аналізу клієнтоорієнтованості страхових компаній і сподівається на збільшення числа учасників дослідження в майбутньому. Це дозволить надавати страхувальникам більш повну інформацію про умови страхування, що існують на ринку, що зрештою сприятиме зміцненню довіри страхувальників і розвитку вітчизняного страхового ринку.

Повні результати дослідження наведені на сайті агентства. Крім даного, агентством було проведено подібні дослідження за такими видами страхування, як: автострахування, страхування життя та медичне страхування.

Агентство «Кредит-Рейтинг» працює на українському ринку з 2001 року і спеціалізується на визначенні кредитних рейтингів за національною шкалою. Крім цього, агентство здійснює різноманітні дослідження прозорості учасників фінансового ринку України, а для пересічних споживачів розробило рейтинги надійності банківських вкладів і рейтинги надійності страхових компаній.


Ключові слова: рейтинг страхових компаній

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини