Які напрями роумінгу популярні? Статистика від МТС

- 17.09.2010 10:36
Які напрями роумінгу популярні? Статистика від  МТС

Статистика літнього роумінгу МТС

Київ, Україна – Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує найпопулярніші напрями міжнародного роумінгу серед абонентів компанії й статистику користування послугами роумінгу літнього сезону 2010 року.

Абоненти «МТС Україна» у сезон відпусток 2010 року найчастіше їздили до Росії, Білорусі, Польщі, Туреччини, Угорщини, Румунії, Молдови, Італії, Франції та Болгарії. Близько 55% всіх дзвінків здійснювалися саме в цих країнах, де з червня до серпня побувало більшість роумерів «МТС Україна» – близько 70%. Перелічені країни входять у тарифні зони «Групи МТС» і «Європа» – найбільш популярні напрямки з низькими тарифами. Загальна кількість абонентів, які скористалися послугами роумінгу, цього літа збереглася на рівні 2009 року.

Лідером за зростанням кількості роумерів влітку 2010 року стала Італія: в цій країні побувало на 14% більше абонентів «МТС Україна», ніж минулого року. У Туреччині число відпочиваючих абонентів «МТС Україна» за той же період знизилося на 19%. Використання мобільного доступу в інтернет у роумінгу по всіх країнах збільшилася в середньому на 30% на одного абонента.

«Цього літа ми побачили цікаву тенденцію – на фоні стабільного обсягу голосових послуг продовжує зростати користування мобільним інтернет-доступом. Цікава й географія річного роумінгу 2010 – потік відпочиваючих дещо змістився з Туреччини до Італії. Звичайно ж, левова частка послуг роумінгу припала на популярні напрямки – Європу, СНД, Туреччину – де з 1 травня ми знизили тарифи. Найбільше абоненти «МТС Україна» користуються нашими послугами в країнах присутності МТС, де оператор пропонує пільгову тарифікацію», – відзначає Тетяна Машніна, начальник департаменту роумінгу «МТС Україна».

На Кримському півострові цього літа у мережі «МТС Україна» щодня реєструвалися від 10 тис. до 60 тис. абонентів закордонних операторів. Сам трафік у мережі МТС в Криму під час курортного сезону виріс більш ніж на 64%. У курортних містах Кримського узбережжя (Судак, Алушта, Чорноморське, Саки і т.д.) навантаження на базові станції збільшилася в 2,5 рази.

У західному регіоні країни під час літнього сезону традиційно зросло навантаження на базові станції на Прикарпатті та Закарпатті – в три рази у порівнянні з іншими сезонами. Вдвічі активніше працювала ділянка мережі в районі Шацьких озер. У цьому році курорти, фестивалі та видатні місця Західної України відвідали майже 90 тис. українських абонентів МТС, а також близько 20 тис. іноземних туристів, які зареєструвалися в мережі оператора.

***
За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Хіцяк
Експерт із зовнішніх зв'язків ЗТУ МТС-Україна
РВХ: 8 050 117 0142
MOB: 8 050 430 15 15
e-mail: vkhitsyak@mts.com.ua

***

Мережа ПрАТ «МТС Україна» охоплює більше 97% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 17,71 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2009 рік склав 8,2 млрд. грн.
***
«МТС Україна» є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) найбільшого оператора мобільного зв'язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями, МТС обслуговує понад 99,21 мільйона абонентів. Населення 82 регіонів Росії а також Вірменії, Білорусії, України, Узбекистану и Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає більше 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом "MBT".

Бренд МТС вартістю $9,7 мільярдів третій рік поспіль визнається найдорожчим російським брендом згідно з рейтингом BRANDZ™, опублікованим Financial Times і провідним міжнародним дослідницьким агентством Millward Brown. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.

***
Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів Компанії відповідно до положень Законодавчого акту США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова «очікується», «оцінюється», «має намір», «буде», «міг би» або інші схожі вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українському ринку та країнах СНД, коливання котирувань акцій, управління фінансовими ризиками, а також поява інших факторів ризику.Ключові слова: роумінг українців статистика

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Подорожает ли в Черновцах проезд в троллейбусе Исполнительный комитет Черновицкого городского совета провел заседание 17 июля, в ходе которого рассматривался вопрос
- 18.07.2018 09:55
Сплачені на старі рахунки податки будуть автоматично переадресовані на нові Як розповіла заступник начальника управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем
- 18.07.2018 09:35
Віїзну приймальню поліції влаштовуватимуть в районах Буковини Щоб бути ближче до жителів найвіддаленіших куточків Чернівецької області, в регіоні за ініціативи
- 18.07.2018 09:16
Віїзну приймальню поліції влаштовуватимуть в районах Буковини Щоб бути ближче до жителів найвіддаленіших куточків Чернівецької області, в регіоні за ініціативи
- 18.07.2018 09:16
На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52
ДТП в Черновцах на Героев Майдана 17 07 2018 На улице Героев Майдана в Черновцах во вторник, 17 июля, произошла авария.
- 17.07.2018 15:41
В США продают заброшенный город В горах Калифорнии имеется покинутый городок, который выставлен на продажу.
- 17.07.2018 15:04
В Черновцах достаточно хлора для очистки воды Информацию о нехватке хлора для очищения водопроводной воды опровергли в коммунальном предприятии
- 17.07.2018 14:23
На Буковине умер обгоревший мужчина В результате работы со сварочным аппаратом 29-летний буковинец Андрей Продан получил
- 17.07.2018 13:09

Всі новини