Виборча кампанія місцевих виборов стартувала в Україні
- 11.09.2010 12:26
Виборча кампанія з чергових місцевих виборів стартувала.
Про це говориться в календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів, затвердженому Центральною виборчою комісією.
Вибори депутатів місцевих рад пройдуть за змішаною мажоритарно-пропорційною системою (50% депутатів будуть обиратися за висунутими партіями списками, а 50% - від мажоритарних округів).
Вибори сільських, селищних, міських голів пройдуть за мажоритарною системою відносної більшості (обраним вважатиметься той кандидат, який отримав найбільшу кількість голосів, що проголосували).
До 15 вересня включно ЦВК має сформувати склад обласних, районних, міських, районних у Києві та Севастополі виборчих комісій.
З 27 вересня по 2 жовтня включно місцеві організації партій, а також у передбачених законом випадках громадяни шляхом самовисування повинні висунути кандидатів у депутати у багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.
До 28 вересня включно виборчкоми відповідного рівня зобов'язані прийняти рішення про формування одномандатних виборчих округів.
З 29 вересня по 6 жовтня включно у тервиборчкоми подаються документи для реєстрації кандидатів у депутати.
Починається агітація для кандидатів на наступний день після реєстрації, а закінчується о 24:00 29 жовтня.
Голосування буде проходити з 8:00 до 22:00 31 жовтня.
Результати виборів повинні бути оголошені до 5 листопада включно.
Відповідно до закону "Про вибори депутатів Верховної ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", виборчий процес починається за 50 днів до дня виборів.
Нагадаємо, 30 серпня Верховна рада виключила із закону про місцеві вибори вимога про обов'язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій мінімум за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в них.
10 липня Рада прийняла нову редакцію закону про місцеві вибори, встановивши, що вони проводяться за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій.
Чергові місцеві вибори призначені на неділю, 31 жовтня.
Коментарі (0)
Другие новости:
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики
12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень
Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів
Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак
19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні
Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи
Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
- 14.11.2025 22:07
- 14.11.2025 14:04
- 14.11.2025 13:00
.jpg)