Скільки наркотиків на Буковині вилучено з початку року?

- 09.09.2010 15:59
Скільки наркотиків на Буковині вилучено з початку року?

На Буковині з початку року з незаконного обігу вилучено понад 17 кілограмів наркозасобів.

На сьогодні на території Чернівецької області задокументовано 399 злочинів пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, за скоєння яких виявлено 205 осіб. З числа виявлених наркозлочинів 143 задокументовано співробітниками відділу БНОН за якими виявлено 52 особи.
Особлива увага приділялась пріоритетним напрямкам в протидії розповсюдження наркоманії – зокрема, притягненню до відповідальності осіб, які займаються незаконним збутом наркотиків. В поточному році на території області задокументовано 236 злочинів, пов’язаних з незаконним збутом наркотичних засобів та психотропних речовин за скоєння яких виявлено 84 особи, відносно 51 з яких обрано міру запобіжного заходу взяття під варту.
В поточному році за злочини пов’язані з незаконним обігом наркотиків 161 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності та 10 до адміністративної.
Правоохоронцями виявлено групи наркоділків, які займаються розповсюдженням наркотиків, що дало певні результати. У поточному році на території Чернівецької області виявлено та задокументовано 66 злочинів скоєних у складі групи осіб, із них 46 виявлено співробітниками відділу БНОН. З числа наркозлочинів скоєних у складі групи 61 пов’язані зі збутом наркотиків, із них 44 задокументовано співробітниками відділу.
Також задокументовано злочинну діяльність двох організованих злочинних груп з міжнародними зв’язками, які скоювали злочини пов’язані з розповсюдженням наркотичних засобів на території області. Так, співробітниками відділу БНОН під час проведення оперативно-розшукових заходів викрито організовану злочинну групу з міжнародними зв’язками до складу якої входили четверо громадян України та громадянин республіки Молдова, які займалися незаконним перевезенням, зберіганням та збутом наркотичного засобу у вигляді трамадолу. Під час проведення особистого огляду членів групи та санкціонованих обшуків з незаконного обігу вилучено 354 дози наркотичного засобу трамадол, гроші в сумі 700 доларів США, 50 євро, 6000 тисяч гривень. Всього задокументовано 25 епізодів злочинної діяльності членів вказаної групи по яких порушено кримінальну справу за ознаками злочинів передбачених ч. 2 ст. 305 та ч. 2 ст. 307 КК України. Відносно всіх членів організованої злочинної групи обрано міру запобіжного заходу – утримання під вартою.
З метою виконання основних вимог, поставлених до області як прикордонної території в поточному році проводились заходи, направлені на виявлення шляхів незаконного надходження наркосировини на територію області та встановлення осіб, які причетні до цього, в результаті чого викрито 5 каналів надходження наркотиків на територію області, 3 з яких - міжнародні. Викрито два міжнародних канали постачання наркотиків з Молдови та Іспанії на територію України.
Крім цього викрито канал постачання наркосировини з Тернопільської області на територію міста Чернівці. Також, співробітниками ВБНОН УМВС спільно з УСБУ викрито канал постачання на територію України психотропних речовин – таблеток екстазі з республіки Польща.
Значні зусилля були направлені на виявлення та документування осіб, які організовують або утримують місця для незаконного виготовлення і вживання наркотичних засобів та психотропних речовин, а також надають приміщення з цією метою. Так, у проточному році в ході проведення, відпрацювання жилих та нежилих приміщень на предмет ймовірної організації в них нелегального виготовлення та вживання наркотиків, виявлено та задокументовано 23 таких факти за якими порушено кримінальні справи за ознаками злочину передбаченого ст. 317 КК України.
В поточному році порушено 2 кримінальні справи за ознаками злочину передбаченого ст. 313 КК України (організація та утримання нарколабораторії).
Накладено арешт на загальну суму 3 мільйони 27 тисяч 719 гривень, із них 2 мільйони 874 тисячі 109 гривень за матеріалами співробітників відділу БНОН.
З незаконного обігу вилучено всього 17 кілограм 429 грам наркозасобів. З них 12 кілограм 225 грам макової соломи, 4 кілограми 887 грам марихуани, 134 грами гашишу, 112 грам психотропних речовин, 2 грами кокаїну, 3 грами героїну, 2290 доз трамадолу та 31,6 літра прекурсорів.


СЗГ УМВС України в Чернівецькій областіКлючові слова: наркотики Чернівці статистика

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Мероприятия ко Дню Независимости Украины 2018 на Букивине Мероприятия по случаю празднования Дня Независимости Украины в Черновицкой области стартуют с 23 августа в 9:00, в день Государственного Флага Украины.
- 18.07.2018 12:23
Массовое отравление в детском лагере на Донеччине В детском лагере Яструбок, что в селе Сосновое Лиманского района Донецкой области
- 18.07.2018 11:30
Из-за сильных ливней в Индии погибло более 500 человек Более 50 человеческих жертв унесли муссонные дожди в Индии, как информируют в Центральной комиссии
- 18.07.2018 11:08
Кабмин рассмотрит вопрос проведения пробной переписи населения Распоряжение о проведении пробной переписи населения Украины планирует сегодня утвердить
- 18.07.2018 10:16
Подорожает ли в Черновцах проезд в троллейбусе Исполнительный комитет Черновицкого городского совета провел заседание 17 июля, в ходе которого рассматривался вопрос
- 18.07.2018 09:55
Сплачені на старі рахунки податки будуть автоматично переадресовані на нові Як розповіла заступник начальника управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем
- 18.07.2018 09:35
Віїзну приймальню поліції влаштовуватимуть в районах Буковини Щоб бути ближче до жителів найвіддаленіших куточків Чернівецької області, в регіоні за ініціативи
- 18.07.2018 09:16
Віїзну приймальню поліції влаштовуватимуть в районах Буковини Щоб бути ближче до жителів найвіддаленіших куточків Чернівецької області, в регіоні за ініціативи
- 18.07.2018 09:16
На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52

Всі новини