Правила пожежної безпеки у навчальних закладах

- 19.08.2010 12:40
Правила пожежної безпеки у навчальних закладах

Вимоги пожежної безпеки до навчальних закладів

У багатоповерхових будівлях шкіл класи для дітей молодшого віку слід розміщувати на нижчих поверхах з урахуванням вимог будівельних норм.
Не дозволяється розміщувати у будівлях шкіл вибухонебезпечних, пожежно небезпечних приміщень та складів, у тому числі на основі оренди.
Евакуаційні шляхи і виходи із навчальних закладів повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися і у разі виникнення пожежі забезпечувати безпеку під час евакуації всіх людей, які перебувають у приміщеннях навчального закладу.
Двері на шляхах евакуації повинні відчинятися в напрямку виходу з навчального закладу.
Допускається влаштування дверей з відчиненням усередину приміщення у разі одночасного перебування в ньому не більше 15 осіб.
Килими, килимові доріжки й інше покриття підлоги у приміщеннях навчальних закладів повинні надійно кріпитися до підлоги і бути помірно безпечними щодо токсичності продуктів горіння.
Сходові марші й майданчики повинні мати справні огорожі з поручнями, котрі не повинні зменшувати встановлену будівельними нормами ширини сходових маршів і майданчиків..
Евакуаційні виходи повинні бути позначені світловими покажчиками з написом «Вихід» білого кольору на зеленому фоні.
Не допускається захаращення шляхів евакуації (коридори, проходи, сходові марші, холи) меблями, обладнанням, різними матеріалами, навіть якщо вони не зменшують нормативну ширину.
Не дозволяється також розвішувати у сходових клітинах навчальних закладів на стінах стендів, панно.
Потрібно неухильно дотримуватись і виконувати правила пожежної безпеки. У школі обов’язково повинні бути вогнегасники. Всі класи повинні бути обладнаними знаками пожежної безпеки. У всіх школах повинні бути системи оповіщення про пожежу. Електромережа повинна знаходитись у справному стані. Особи, які в школі відповідають за пожежну безпеку, обов’язково повинні пройти навчання. Потрібно здійснити замір опру ізоляції електромережі та блискавкозахисту.
Варто пам’ятати, що безпека дитини – справа дорослих. І ставитися до цього потрібно серйозно

Правила поведінки під час виникнення пожежі у навчальному закладі.
Кожен учасник навчально-виховного процесу, який виявив пожежу або її ознаки
(задимлення, запах горіння або тління різних матеріалів), зобов’язаний: негайно повідомити про це за телефоном 101; задіяти систему оповіщення людей про пожежу, розпочати евакуацію під керівництвом дорослих з будівлі до безпечного місця згідно з планом евакуації.

 


Джерело: Центр пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій обл


Ключові слова: правила безпеки у школах України

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

ДТП в Черновцах при участии такси 20 07 2018 ДТП с участием автомобиля одной из служб такси произошло в Черновцах на улице Сечевых стрельцов
- 20.07.2018 17:37
В Украине предлагают заминировать Азовское море Командующий Военно-морскими силами Украины, вице-адмирал Сергей Гайдук озвучил предложение заминировать Азовское море, чтобы предотвратить потери Украины от деятельности иностранных суден
- 20.07.2018 17:20
Реакция на заявление Путина о референдуме на Донбассе 19 июля президент РФ Владимир Путин провел закрытое совещание с послами, на котором отметил, что предложил
- 20.07.2018 16:41
Как выглядит мороженое за 1500 долларов В ресторане при отеле Розарио Вакабаяси подают самое дорогое мороженное под названием Bear Extraordinaire.
- 20.07.2018 16:03
В Черновцах - акция протеста против Фестиваля равенства В Черновцах активисты "Национального корпуса" перекрыли движение в районе здания городского совета
- 20.07.2018 15:20
ДТП в Хмельницкой области с тремя погибшими 20 07 2018 В селе Прибужское Хмельницкой области произошло смертельное ДТП в пятницу, 20 июля
- 20.07.2018 14:42
ДТП на Житомирщине 20 07 2018 - 10 погибших В Житомирской области, на 127-м километре трассы Киев-Чоп произошла серьезная дорожная авария
- 20.07.2018 14:13
Обыски СБУ у главы Черновцыоблэнерго В квартире начальника коммунального предприятия Черновцыводоканал сотрудники Службы безопасности Украины проводят обыски.
- 20.07.2018 12:47
Абитуриенты из Крыма и Донбасса могут поступать в вузы до 28 сентября Для временно оккупированных территорий Крыма, а также отдельных регионов Донбасса, было решено продлить сроки вступительной кампании
- 20.07.2018 12:34
Ученые раскрутили частицы до максимальной скорости Рекорд скорости механического вращения поставила группа физиков из США и Швейцарии.
- 20.07.2018 12:03

Всі новини