Помер сурмач, який щодня грав Марічку на вежі ратуші
- 02.10.2018 09:11
Василь Козак, який щодня та за будь-якої погоди піднімався на вежу чернівецької ратуші та рівно о 12:00 грав на сурмі на чотири боки світу мелодію "Марічка", помер 1 жовтня.
Згідно з повідомленням у Facebook, пан Василь пішов з життя після боротьби із важкою шворобою. Йому було 75 років.
Василь Козак був учасником оркестру народної музики "Буковина" Центрального палацу культури Чернівців, також він грав в оркестрі Заслуженого Буковиського ансамблю Чернівецької обласної філармонії.
Колеги та друзі, як відзначено в дописі в соцмережі, знали Василя Козака як усміхнену і життєрадісну особу.
Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
Другие новости:
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
Публичное письмо Владимира Зеленского к российскому руководству - в чем смысл и какие планы
Не один адресат, а три направления влияния
- 05.06.2026 06:52
- 05.06.2026 06:52
Криза це шанс: 5 способів перетворити стрес і невдачі на поштовх до розвитку
Чому кризи не завжди руйнують
- 02.06.2026 09:14
Законопроєкт № 15260 про що він? - простими словами
Поліції пропонують дати більше повноважень, щоб вона могла:
- 27.05.2026 07:13
- 27.05.2026 07:13
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни
Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
.jpg)
«Зелена карта» для авто: обов’язкове страхування для поїздок за кордон