Усик втратив звання чемпіона світу після відмови боротися з росіянином

- 28.03.2019 10:21
Усик втратив звання чемпіона світу після відмови боротися з росіянином

Український боксер Олександр Усик відмовився від пояса Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) в першій важкій вазі. Про це повідомляє Sports.ru.

Усик повинен був відстояти титул в бою з росіянином Денисом Лебедєвим, однак відмовився від поєдинку.

«WBA зобов'язує мене боксувати з Денисом Лебедєвим. Цей бій не відбудеться, тому що ми з командою вирішили переходити у важку вагу.

Я відмовляюся від пояса. Не хочу, щоб він просто так у мене був, нехай хлопці боксують, це нормально. Денису - успіхів. Всім іншим хлопцям, які будуть битися за цей пояс - успіхів. Боксує, завойовує », - сказав Усик.


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як оспорити позов колектора на борг? ОВ «Вердикт Капітал» програло справу через відсутність фінансової ліцензії та необхідних доказів
- 14.08.2019 12:52
На конях та з пострілами! Зупинено тисячі пачок сигарет Із пострілами у повітря, на Буковині прикордонникам Чернівецького загону довелося зупиняти «кінний караван» із понад десятьма тисячами пачок сигарет.
- 14.08.2019 10:56
Град в Сторожинці Зруйнував дахи і пошкодив автомобілі: під Чернівцями випав град розміром з куряче яйце (фото і відео) Град
- 14.08.2019 09:52
В Росії другий Чорнобиль, все приховують? 9 серпня військові закрили для цивільних суден район Двінського затоки, де стався вибух.
- 12.08.2019 13:29
Знайомства в Tinder: що може статися? Рауз почала листуватися з Джілетта в лютому 2017 року. За його словами, він працював в сфері
- 12.08.2019 10:45
На горі Томнатик пройшов дводенний фестиваль «Pamir Fest». Працівники поліції цілодобово несли службу Упродовж, 10 та 11 серпня, працівники Путильського відділення поліції спільно з Кіцманським відділом
- 12.08.2019 10:40
Евгений Червоненко: Зеленский - лох В эфире ток шоу МАГА Евгений Червоненко в интервью ведущему сказал: Не побоюсь этого слова - Зеленский - лох в государственном управлении. Пусть на меня Луценко возбудит дело".
- 12.08.2019 09:54
Буковинські поліцейські повернулися із зони операції Об’єднаних сил Заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області Ігор Доголіч вручив бійцям подяки за те, що вони